Корисник
Корисник
Към акаунт
Додај на листу жеља
DIN
€ EUR
$ USD
English
English English
Español Español
Français Français
Italiano Italiano
Polski Polski
Türkçe Türkçe
Português BR Português BR
  • качкети
  • кеса за пелене
  • штандови
0
Куповина једним кликом 0.00
0-Предложения
  • До садржаја
  • най-добро
  • Модул тестер капацитета батерије Електронски Модул тест оптерећења са Функцијом Аутоматског искључења
    • мајице
    • прибор
    • случајевима
    • сетови
    • торбе чипке-уп
    • шешири и капе
    • качкети
    • кеса за пелене
    • штандови
    • корпе за веш
    • рукаве
    • термос
    • простирке
    • лобање и капе
    • снимци
    • колевке
    • браници
    • друмски трчање
    • кутије за накит
    • адаптери ац
    • тело
    • паметни сат
    • лак за нокте
    • корпе за отпатке
    • лед лампе
    • ободки
    • -еар слушалице
    • картице мицро сд
    • стоне лампе
    • налепнице
    • скинс
    • батерије
    • ранчеви
    • пепељара
    • сетови четке
    • перике
    • панталоне
    • боди
    • фоке
    • нежељене корпе
    • туш цадди
    • дресови

    Модул тестер капацитета батерије Електронски Модул тест оптерећења са Функцијом Аутоматског искључења

    Модул тестер капацитета батерије Електронски Модул тест оптерећења са Функцијом Аутоматског искључења Напајања Електронска Компонента
    RSD 49.92
    Доступан

    Налично

    Facebook Tweet Google+ Pinterest
    • Всичко за продукта
    • Други функции

    Шкољка тест модула извршена цельно без тоцила, спољна површина је сјајна, а инсталација је сјајна.ПЦБ одбор прихвата 1.6 mm дебели двосмерни, а цео процес прскати калај у циљу да се обезбеди добар пролазећи идеју великих и малих струја.Одвођење топлоте великом простору може да ради у дужем времену, што доприноси продужењу трајања.Улазни напон тест батерије не прелази 8.50 У, операција је једноставна, само кликните на дугме, можете аутоматски да почне тест.Сва подешавања се аутоматски чувају, а дизајн има функцију аутоматског искључења напајања.Карактеристика : 1. Шкољка тест модула извршена цельно без тоцила, спољна површина је сјајна, а инсталација глянцевая2. ПЦБ одбор прихвата 1.6 mm дебели двосмерни, а цео процес прскати калај у циљу да се обезбеди добар пролазећи идеју велике и мале currents3. Одвођење топлоте великом простору може да ради у дужем времену, што доприноси продужењу трајања 4. Улазни напон тест батерије не прелази 8.50 У, операција је једноставна, само кликните на дугме, можете да се аутоматски покрене тест5. Сва подешавања се аутоматски чувају и дизајн има функцију аутоматског искључења напајања Specification : Тип производа : Испитивач капацитета батерије Module Material : PCBBattery Улазни напон : не више од 8.5 VDischarge Current Error : мање од 1%+2m AVoltage Measurement Error : мање од 1%-3 DOverall Measurement Error (не више) : 0.1-0,2 И 2,5%, 0,3-0,5 А 1,6%, 0,6-1,0 А 1,2%, 1,1 А-2,6 А 1%.Ах Статистички опсег : 80.00 Ах Списак пакета : 1 x тест модул Напомена : 1. Не преоптерети use2 Не користите вишак давление3 Не користите преоптерећења напона.

    Основни характеристики

    Item Type:
    Battery Capacity Tester Module
    Material:
    PCB
    Battery Input Voltage:
    Not More Than 8.5V
    Discharge Current Error:
    Less Than 1%+2mA
    Voltage Measurement Error:
    Less Than 1%-3D
    Overall Measurement Error (Not Exceeding):
    0.1-0.2A 2.5%, 0.3-0.5A 1.6%, 0.6-1.0A 1.2%, 1.1A-2.6A 1%.
    Ah Statistical Range:
    80.00Ah
    Package List:
    1 x Test Module :
    1 Do not overload use :
    2 Do not use over pressure :
    3 Do not use over current :
    Модул тестер капацитета батерије Електронски Модул тест оптерећења са Функцијом Аутоматског искључења Напајања Електронска Компонента

    НовостиВъведете вашия имейл, за да се абонирате и да получите най-добрите оферти и опции от нашия магазин. Ние никога не изпращаме спам. Най-добри цени и гарантиран отличен избор.
    syazaraihanah.com syazaraihanah.com
    payment